KZA adviseert de Gemeente Almere over Testen
De gemeente Almere staat aan de vooravond van de aanbesteding voor haar ICT infrastructuur 2013. Een onderdeel hiervan is de infrastructuur voor de Ontwikkel – Test – Acceptatie (en Productie) OTA(P) omgevingen. Ten behoeve hiervan dient een testvisie ontwikkeld te worden.
Om voor de toekomst klaar te zijn heeft de gemeente Almere behoefte aan inzicht in de aandachtspunten voor de werkwijze wat betreft testen (inclusief beleidskader en strategie), het gebruik van OTA omgevingen en handvatten voor de acceptatie tijdens de transitie naar de te selecteren leverancier. Met behulp van een scan wordt inzicht gegeven in de huidige en gewenste situatie ten aanzien van het testen en aanbevelingen gegeven voor de aanbesteding.
KZA heeft een maatwerkscan uitgevoerd op basis van 8 open dialogen met diverse betrokkenen. De onderwerpen van de dialogen zijn gebaseerd op de actuele marktstandaarden. De aanpak met de open dialogen heeft geleid tot een gedegen integraal beeld van de huidige situatie met daarbij adviezen richting de toekomst. Dit is voor de gemeente Almere zeer waardevol.
KZA heeft gedegen en waardevol werk geleverd. Het advies geeft een integraal beeld waar de gemeente Almere naar toe kan werken. Voor zowel de eisen rond omgevingen voor de aanbesteding, de aandachtspunten voor de transitie en de organisatorische aanpassingen. Dit alles om klaar te zijn voor de toekomst en de continuïteit te kunnen waarborgen van haar dienstverlening naar haar klanten. Met als doel de dienstverlening aan haar klanten actueel en flexibel te houden.






